Jófalat
17. hét
április 22 - 27

Álláslehetőségek a JÓFALATnál | JÓFALAT - Ebéd házhozszállítás

Futár (bővebben a nyílra kattintva)

Feladatok:

·                    megrendelések felvétele, ételek kiszállítása max. délután 13 óráig

·                    ügyfelekkel való kapcsolattartás

·                    termékeink népszerűsítése és az ügyfélkör bővítése

Amit kínálunk:

·                    alkalmazotti jogviszony

·                    stabil vállalati háttér

·                    hosszútávú munkalehetőség

·                    kedvezményes ebéd

·                    szabad hétvégék és ünnepnapok

Elvárások:

·                    ápolt megjelenés, jó fellépés

·                    B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

·                    jó kommunikációs készség

Munkaidő: H-P

Munkakezdés: reggel 5.00-06.00, munka befejezése 12.00-13.00 óra.

Jelentkezni az allas@jofalat.hu email címen telefonszám megadásával.

Szakács

Feladatok:

·                    alapanyagok előkészítése

·                    köret pálya (párolás, sütés, főzés)

·                    leves pálya

·                    egyéb sütési és főzési feladatok (pl. egyben sült hús, csőben sültek, bundázott húsok, rakottak)

·                    egyéb kapcsolódó feladatok

·                    munkavégzés utánimunkakörnyezet takarítása

·                    konyhai kisegítői csapat koordinálása

·                    egy műszakos munkarend

·                    hosszútávú, bejelentett munkaviszony

·                    munkaruha

·                    étkezés és több adag étel elvitelre

Munkaidő:

·                    vasárnaptól csütörtökig, heti 5 munkanap

Jelentkezni az allas@jofalat.hu email címen önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Konyhai kisegítő

Feladatok:

Hölgyeknek

·                    szeletelés, panírozás, hús töltés, rakott ételek összeállítása

·                    egyéb konyhai előkészítő műveletek

·                    szakácsok keze alá dolgozás

·                    munkaterület tisztán tartása

Uraknak

·                    konyhai előkészítő műveletek

·                    anyagmozgatás

·                    munkaterület tisztántartása

·         egy műszakos munkarend

·         hosszútávú, bejelentett munkaviszony

·         munkaruha

·         étkezés és több adag étel elvitelre

Munkaidő:

·           V-Cs heti 5 nap 8-17 óráig